Comunicat de presă post conferinţa

Vineri, 20 noiembrie 2015, începând cu ora 10:00, Universitatea POLITEHNICA din București, împreună cu Universitatea Babeș-Bolyai din Cluj-Napoca, Universitatea de Vest din Timișoara și Centrul de Dezvoltare Socială T&Co Iași, a organizat conferința de închidere a proiectului „Formarea profesională - cheia pentru dezvoltarea în carieră și un acces egal pe piața muncii".
La eveniment au participat reprezentanţi ai Universității POLITEHNICA din București, ai partenerilor, ai mediului academic și economic, experți în egalitatea de șanse și gen, absolvente ale programelor de formare/instruire/consiliere implementate prin proiect, însumând un număr de peste 100 de persoane.

Conferința de închidere a proiectului „Formarea profesională - cheia pentru dezvoltarea în carieră și un acces egal pe piața muncii”

Vineri, 20 noiembrie 2015, începând cu ora 10:00, Universitatea POLITEHNICA din București, împreună cu Universitatea Babeș-Bolyai din Cluj-Napoca, Universitatea de Vest din Timișoara și Centrul de Dezvoltare Socială T&Co Iași, organizează conferința de închidere a proiectului „Formarea profesională - cheia pentru dezvoltarea în carieră și un acces egal pe piața muncii", cofinanțat din Fondul Social European prin Programul Operațional Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013.

Rezultatele etapei de înscriere pentru cursul de „Asistent Relații Publice și Comunicare"

Echipa proiectului „Formarea profesională - cheia pentru dezvoltarea în carieră și un acces egal pe piața muncii", cofinanțat din Fondul Social European prin Programul Operațional Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane (POSDRU) 2007-2013, anunță rezultatele finale ale persoanele care au fost declarate ca fiind ÎNSCRISE la cursul de Asistent Relații Publice și Comunicare, organizat de Centrul de Dezvoltare Socială T&Co – Iași.

Mai multe articole...

Pagina 1 din 35